Náš příběh

Vše začalo v roce 2014, kdy jsem založila společnost Carbon Medical s.r.o. a potvrdila tak svůj oficiální začátek. První myšlenka přišla v Mariánských lázních v obklopení nádherné lázeňské atmosféry. Proč si nedopřát podobnou lázeň ve vlastní koupelně?

Samotná příroda je nejpřirozenějším léčebným zdrojem a já jsem se rozhodla, že vám kousek její síly přenesu do vašeho domova.

Společnost Carbon Medical s.r.o. jsem založila s cílem realizovat projekt MarienSpa „lázně domů“. Jedná se o novinku na českém i evropském trhu.

MUDr IVANA SUŠKLEBOVÁ
zakladatelka společnosti

Od nápadu k výrobku

Vytvořila jsem tří členný tým stejně zaujatých lidí a společně jsme začali vymýšlet složení produktů pro náš projekt. Pod lékařským dohledem jsme pečlivě vybírali ty nejlepší ingredience pro naše koupele, aby byly srovnatelné s těmi v lázeňském provozu. Získali jsme certifikát od Státního zdravotního ústavu a Evropské

komise, který vnímáme jako naší pečeť kvality. Dokončení projektu MarienSpa nám trvalo bezmála dva roky. Chceme, aby z přípravy naší lázně vznikl příjemný rituál, který uleví od každodenního stresu a zlepší kvalitu vašeho života.

Chceme, aby z přípravy naší lázně vznikl příjemný rituál, který uleví od každodenního stresu a zlepší kvalitu vašeho života.

Inspirovali jsme se několika léčebnými prameny a pojmenovali po nich naše koupele. Prémiová sůl z Mrtvého moře, originální receptura směsi minerálních solí a rašelinný extrakt jsou pro nás klíčovými ingrediencemi. Jejich účinky jsme podpořili příjemným

perličkovým efektem, který dostává prospěšné látky z lázně kůží do vašeho organismu. Naše koupele pro vás připravujeme ručně a budeme rádi, když mezi nimi najdete tu svou.

Zobrazit produkty

 

Info Dodání zboží Kontakt Newsletter

Carbon Medical s.r.o.
03593142
Kaprova 42/14, Staré Město
110 00 Praha 1

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 234436

 

+420 605 93 32 93 info@marienspa.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Copyright 2015 - 2020 © marienspa.cz